Pondělí, 27 května, 2024
KrimiNews

Muž z Kostelce přišel do práce opilý a byl propuštěn. Pak ho chytili za volantem

Velmi smolný den měl 52letý muž z Kostelce nad Labem. V jeden den vlastní vinou přišel o práci, ale nejspíš i o řidičský průkaz.

Ve středu 8. března se vydal podezřelý muž do zaměstnání „ovíněn“. Jeho zaměstnavatel velmi rychle pojal podezření, že zaměstnanec je pod vlivem alkoholu, proto u něj sám provedl několik orientačních dechových zkoušek a muž nadýchal téměř 3 promile, proto se zaměstnavatel rozhodl pro okamžité rozvázání pracovního poměru a 52letého muže propustil.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Místo toho, aby domů odešel po svých, usedl za volant svého vozidla, které měl zaparkované v areálu firmy. Při vyjíždění navíc stihnul nabourat další zaparkované vozidlo. U způsobené nehody nezastavil a z místa odjel. Veškeré jeho počínání zachytily firemní kamery a na místo bylo přivolána policie.

Mělničtí dopravní policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což v případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na 3 roky, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

Zdroj: kpt. Mgr. Pavel Truxa, tiskový mluvčí PČR

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments