Pondělí, 27 května, 2024
KrimiNews

Zaměstnanec si zřídil mrtvou schránku a vynášel zboží schované na těle

Policisté z Obvodního oddělení Odolena Voda v předchozích dnech ve zkráceném trestním řízení sdělili podezření 37letému muži ze spáchání přečinu krádeže.

Uvedeného jednání se dopouštěl tím způsobem, že si na pracovišti zřídil tzv. „černou schránku“, tedy prostor, který využíval k ukládání odcizeného zboží. Vzhledem k tomu, že se jednalo o oděvní součástky, pronášel je následně umístěné na svém těle a při běžné kontrole, kterou absolvoval vždy při odchodu domů, nadzvedl pouze část svého svrchního oděvu, čímž zmátl kontrolující osoby. Zboží, které touto formou vynášel, měl však po celou dobu umístěné přímo na bocích svého těla.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Jeho záměr mu po určitou dobu vycházel, tedy až do chvíle, než byl onen prostor na úschovu odcizeného zboží odhalen dalším zaměstnancem. Pracovníci firmy následně začali prostor monitorovat a zanedlouho se jim podařilo odhalit viníka, u kterého zajistili nejen zboží, které se pokusil odcizit, ale i pozůstatky toho, které již odcizeno bylo.

Za uvedené protiprávní jednání mu nyní v případě pravomocného odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři léta.

Zdroj: por. Bc. Adéla Fialová, tisková mluvčí PČR

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments