Úterý, 18 června, 2024
KrimiNews

Muž v Odoleně Vodě vyhrožoval umístěním bomby. Byl obviněn

AKTUALIZOVÁNO: Policisté vyjeli ve čtvrtek odpoledne do Odoleny Vody, kde muž vyhrožoval umístěním bomby v panelovém domě. Pyrotechnik žádnou výbušninu nenašel.

Mluvčí policie Adéla Fialová uvedla, že muž vyhrožoval umístění nástražného výbušného systému v jednom z pětipodlažních panelových domů.

„Muž byl za použití donucovacích prostředků zajištěn. Policejní pyrotechnik provedl ohledání bytu za účelem zjištění, zda se v místě nachází nástražný výbušný systém s negativním výsledkem,“ uvedla mluvčí policistů.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Podle ní policisté již ukončili evakuaci osob a všichni obyvatelé se postupně navracejí do svých bytů. V průběhu celé události nedošlo ke zranění žádné z přítomných osob.

„Kriminalisté z Prahy venkov – VÝCHOD v předchozích dnech obvinili 39letého muže ze spáchání přečinů šíření poplašné zprávy a nebezpečné vyhrožování. Stíhání je vedeno na svobodě. V případě pravomocného odsouzení hrozí dnes již obviněnému muži trest odnětí svobody až na tři léta,“ uvedla v pondělí 20. března mluvčí policistů Adéla Fialová.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments