Sobota, 20 dubna, 2024
KrimiNews

Policie vyšetřuje krádež skútrů za milion

Kriminalisté Územního odboru Praha venkov – VÝCHOD pátrají po odcizeném návěsu s vodními skútry v hodnotě téměř milion korun.

Ke krádeži došlo v obci Větrušice, a to v době od 9:00 do 15:00 hodin dne 25. listopadu 2022. Zatím neznámý pachatel přestříhal oplocení pozemku, následně na něj vjel motorovým vozidlem, za které následně upevnil návěs s vodními skútry a z místa odjel. 

Majiteli tak na poškozeném oplocení, a především na odcizených vodních skútrech vznikla škoda téměř milion korun.

Dva muže, kteří se s odcizenými skútry pohybují, zachytily kamery poblíž benzínové čerpací stanice v obci Měšice. Touto cestou bychom chtěli požádat všechny, kteří by muže na kamerách poznali nebo si všimli v uvedené době vozidla, které se pohybovalo na silnici se zapřaženými vodními skútry nebo například zaznamenali, že se uvedené skútry snaží někdo prodat, aby se policistům ozvali na linku 158 nebo přímo kriminalistům z Prahy východ na tel. číslo 735 785 864 a pomohli tak s objasněním případu a navrácením skútrů jejich majiteli. Za případnou pomoc a důležité poznatky předem děkujeme.

AKTUALIZACE
Díky zveřejnění videa a na základě medializace celého případu se nám ozvalo několik důležitých svědků, kteří oba muže na kamerovém záznamu poznali a pomohli nám je ztotožnit. Kriminalisté i nadále celý případ šetří.
Do současné doby se ale zatím nepodařilo získat informace či poznatky k odcizeným vodním skútrům, proto po nich policisté i nadále pátrají a přijmou jakékoliv důležité poznatky a informace o jejich výskytu na tel. číslo 735 785 864 nebo prostřednictvím linky 158.

Zdroj: por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová, tisková mluvčí PČR

Pořádáte zajímavou akci, nebo máte report z proběhlé události? Dejte nám vědět, rádi ho zveřejníme.

Přidat na Seznam.cz