Přehled aktuálních uzavírek silnic v Brandýse a okolí

AKTUALIZOVÁNO: Přinášíme přehled aktuálních uzavírek silnic v roce 2023 v Brandýse nad Labem, Staré Boleslavi, Čelákovicích a okolí. Najdete zde také mapu uzavírek ve městě.

Uzavírky silnic v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi

1. Uzavírka ulice Výletní od 7. února do 30. listopadu. Provoz ve Výletní ulici se uzavřel 7. února v části od ulice Pražská po J. Wolkera. Od 1. června se úsek otevřel a zavřel se úsek od ulice J. Wolkera k ulici Vrábská

2. Uzavírka Mariánského náměstí před čp. 5 ve Staré Boleslavi od 1. března. Oprava kanalizace pak pokračuje od 15. května u Staroboleslavské brány, kde bude provoz omezen na jeden jízdní pruh. Doprava tam bude řízena kyvadlově semafory. Ukončení se předpokládá do 30. června. Od 1. července bude uzavřena silnice II/610 mezi Brandýsem nad Labem a Starou Boleslaví. Objízdná trasa vede po dálnici D10. Práce zpožďuje archeologický průzkum.

3. Uzavírka ulice Okružní od 1. září 2022 do 30. června 2023 v úseku od křižovatky s Boleslavskou ulicí po napojení na ulici Vestecká. Oprava kanalizace.

4. Uzavírka úseku ulice Třebízského kvůli napojení na obchvat od 20. 2. do 31. 5. 2023. Objízdná trasa po ul. Třebízského, Okružní, Lhotecká a zpět na ul. Třebízského.

5. Omezení provozu na mostu přes dálnici D10 u Jaselských kasárna. Mostní konstrukce se nachází v havarijním stavu, tento stav si vyžádal okamžité zúžení mostu na jeden jízdní pruh.

6. Omezení dopravy a vstupu v ulici Palachova od 10. 10. 2022 do 10. 10. 2023 kvůli výstavby sportovní haly ZŠ Palachova.

7. Od úterý 11. dubna začnou opravy kanalizace v centru Brandýsa nad Labem v ulici Na Nižším hrádku. Oprava v městské památkové zóně je rozdělena do tří etap. Oprava kanalizace je naplánována do 31. srpna.

8. Od 18. května bude částečně uzavřena křižovatka ulic Královická a Zápská ve směru z a do brandýského centra. Bude uzavřena do 2. června. Nebude možné jet z ulice Ivana Olbrachta na Zápy ani rovně na Lázně Toušeň. Objízdná trasa bude vedena přes Masarykovo náměstí, Pražskou a Průmyslovou.

9. Ulice Boleslavská bude částečně uzavřena v období od 25. května do 11. června. Silnici číslo II/610 bude opravovat krajská správa od Bento Marketu po nový kruhový objezd u kasáren. Od 5. června do 11. června bude provoz v Boleslavské sveden do jednoho pruhu a řízen kyvadlově semafory. 

Mapa aktuálních uzavírek v Brandýse- Boleslavi

Uzavírky silnic v Čelákovicích

1. Rekonstrukce ulice U Stabenovky Čelákovicích, dokončí se zde komunikace ze zámkové dlažby až po křižovatku s budoucí ulicí K Lávce.

2. Další etapa rekonstrukce Jiřiny zahrnuje ulici Dělnickou (úsek Ruská – Na Výsluní) a Zahradní. Město Čelákovice již dokončilo rekonstrukci vodovodu a kanalizace, výstavbu dešťové kanalizace a rekonstrukci veřejného osvětlení. Nyní je na řadě výstavba komunikací. Termín dokončení je polovina listopadu.

Uzavírky na Praze-východ

1. Uzavřený most na silnici II/244 v Mratíně. Uzavírka je nahlášena do 31. května, otevře se zřejmě v červnu. Objízdná trasa vede přes Polerady, Brázdim a zpět do Mratína.

2. Uzavírka podjezdu v Horních Počernicích v ulici Bystrá kvůli rekonstrukci trati Vysočany – Mstětice. Uzavírka bude až do 31. července 2024. Objízdná trasa pro osobní auta z centra po ulici Náchodská a dále ulicí Ve Žlíbku. V opačném směru ulicí Ve Žlíbku a dále po ul. Náchodská směr centrum.

3. Uzavírka mostu na silnici 244 v Kostelci nad Labem v ulici T.G. Masaryka probíhá od 11. dubna do 30. srpna. Objízdná trasa vede pro veškerou dopravu přes most u Neratovic.

4. Uzavírka silnice III/10160 mezi městysem Zápy a Lázně Toušeň od 2. května do 11. června. Bude se tam dělat komplet nový povrch silnice.

5. Uzavírka Rosické ulice v Praze-Vinoři v období 22.5.2023 – 23.7.2023 kvůli opravě propustku. Ulice je neprůjezdná mezi Přezleticemi a MČ Praha-Vinoř. Technický stav propustku je takový, že bezprostředně hrozí jeho zhroucení a opravu nelze podle radnice odložit.

Zdroj: Město Čelákovice, bezpecnebrandysko.cz,

Nechceme čtenáře zahlcovat reklamními bloky, a proto jsme se rozhodli vyzkoušet možnosti přispění na provoz webové stránky prostřednictvím QR kódu. Pakliže se vám líbí, co děláme, podpořte prosím libovolnou částkou další rozvoj projektu. Děkujeme.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments