Pondělí, 15 července, 2024
DopravaNews

V dubnu se koná dražba autovraků. Vůz pořídíte od 1000 korun

Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav spouští v dubnu městskou dražbu autovraků. Autobazar Brandýs-Boleslav nabídne auta s vyvolávací cenou 1000 Kč. Podívejte se na nabídku aut.

Město ve svém historicky prvním prodeji nabídne 11 aut, která byla odtažena z ulic a jejich majitelé o ně nejevili zájem. Auta byla odtažena, protože neměla platnou STK.

V nabídce dražby je například Škoda Felicia, Nissan Almera nebo Volkswagen Bora s vyvolávací cenou 1000 korun. Nejvyšší vyvolávací cenu 2000 korun má Peugeot combi. Informace k dražbě jsou na stránkách exekutorského úřadu.

Dražba autovraků proběhne ve čtvrtek 13. dubna od 9:00 v areálu Technických služeb Brandýs-Boleslav (Zápská 1795, Brandýs nad Labem). Prohlédnout si je bude možné před samotnou dražbou od 8:30 do 9:00.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Město také nachystalo elektronickou dražbu svých tří již vyřazených aut, která bude dražit v úterý 18. dubna 2023 prostřednictvím portálu www.exdrazby.cz. Tři škodovky si budeme moci prohlédnout taktéž v areálu technických služeb. Na webu jsou zveřejněny již nyní.

Po uvolnění odtahového parkoviště chce město pokračovat v čištění ulic od vraků. Auta, která se neprodají, bude město likvidovat.

Foto: Repro Městské listy

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments