Úterý, 18 června, 2024
DopravaTop

Město zřizuje Autobazar Brandýs-Boleslav. Bude prodávat vraky

Město Brandýs-Boleslav je o krok blíže městskému autobazaru vraků. Byla podepsána smlouva s dražebníkem a v březnu se rozjede prodej.

O přípravě Autobazaru Brandýs-Boleslav rozhodla minulý čtvrtek rada města. Ta schválila již zmíněnou smlouvu. Město za poslední měsíce nahromadilo více než desítku aut, která tak zmizela z ulic. Nyní čekají na nové majitele na záchytném parkovišti v Zápech.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Nabídnuty budou formou dražby příští měsíc. „Termín na autovrakovou dražbu je teď březen. Já jsem to tlačil na leden a proč se prořízlo přes měsíc? Protože po vybrání dražebníka (smlouva se uzavřela teď) musí dražební vyhláška viset měsíc na úřední desce. Ten měsíc se nic dít nebude,“ okomentoval to místostarosta Patrick Zandl.

Až se město zbaví nynějších autovraků, plánuje čistit město i nadále. Další kolo dražby pak bude následovat.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Petr
Petr
1 rok před

Paráda, tak to přijeďte oblepit ještě na velké Parkoviště k Mikesovi jsou tam minimálně.4 už přes rok a akorát zbytecne zabírají už tak málo parkovacích míst.