Sobota, 23 září, 2023
SpolečnostTop

Celé město vyrazí na apríla uklízet. A není to vtip

Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav se opět zapojilo do celorepublikové akce Ukliďme Česko. Hlavní úklidový den připadl na apríla, uklízet však lidé mohou dalších 14 dní. Pochopitelně i sami po celý rok.

1. dubna mohou lidé přijít v 10. hodin buď na Masarykovo náměstí, nebo na Mariánské náměstí, podle toho, ve které části souměstí chtějí uklízet. Spolu se zástupci města se pak odeberou k úklidu. Dostanou také pytle a rukavice.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Například starosta Robert Pecha bude uklízet okolí autobusového nádraží, místostarosta Patrick Zandl okolí čističky odpadních vod, šéfredaktorka Městských listů Kateřina Stránská pak Houštku.

„A pokud se vám sobotní termín nehodí, můžete se vydat na úklid po vlastní ose kdykoli od 1. do 16. dubna. Pytle vám zdarma vydají v Infocentru v Kočárovně nebo v Informačním a kulturním centru Stará Boleslav (k dispozici budou od středy 29. března),“ informovalo město.

Pytle je pak třeba nechat u kontejnerů nebo koše a pomocí aplikace Munipolis nechat polohu svozové firmě. Údaje o místu odložení odpadků lze poslat také na mail servis@tsbb.cz.

Ilustrační foto

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments