Středa, 17 dubna, 2024
NewsSpolečnost

Záhada ve Staré Boleslavi. Na kruhovém objezdu se objevil klavír

Klavír na kruhovém objezdu ve Staré Boleslavi mohli obdivovat přijíždějící poutníci a hosté Svatováclavských slavností. Kdo ho tam dal a proč, není jasné. Podle posledních informací už tam ale není.

Klavír se tam objevil zřejmě někdy v noci na čtvrtek. V místní skupině šlo o velký trhák, kdy se lidé radovali, že je lepší než kamenná plocha, že je to náhrada za stíhačku a jiní se těšili, že na něj někdo zahraje. Na pianu je uvedeno A. Petrof Schüler der k.k. Hof Forte Piano Fabrik.

Redakce Aktuálně z Brandýska se dotázala mluvčí radnice Kateřiny Stránské, jestli o něm město má nějaké informace. Neví však o nic víc než obyvatelé. Je tak záhadou, kdo ho tam dal a proč. Stránská však v pátek po poledni uvedla, že už by piano na kruhovém objezdu být nemělo.

  • Klavír ve Staré Boleslavi

Kruhový objezd ve Staré Boleslavi byl otevřen loni v srpnu a stál 40 milionů korun. V naší anketě se lidé shodli, že měl mít více zeleně, což prý ale není možné, protože jde o oficiální objízdnou trasu pro nadměrný náklad.

V květnu byl otevřen také obchvat Staré Boleslavi po několikaměsíčním zpoždění. Obchvat vyšel asi na 84,5 milionů korun.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
B.J.
B.J.
6 měsíců před

Piano evidentně někomu dosloužilo, ale dotyčný projevil smysl pro legraci a i když tam piano nemá být, mě ten nápad potěšil.