Čtvrtek, 18 dubna, 2024
NewsZprávy

Město našlo vandala, který v P+R parkovacím domě stříkal hasícím přístrojem

AKTUALIZOVÁNO: Nové využití parkovacího domu u nádraží v Brandýse nad Labem našli místní teenageři. Chodí se do něj bavit po svém. A dělají přitom nepořádek a stříkají hasícími přístroji, které tam jsou umístěné. Vandala město začátkem května našlo.

Serveru Aktuálně z Brandýska se ozvali čtenáři, kteří na počínání mládeže upozornili. Podle nich mladí lezou po střeše parkovacího domu i po zdech a dělají tam nepořádek. Vrcholem je však stříkání z hasících přístrojů, které jsou na parkovišti pro případ požáru.

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších článků, který vyšly v uplynulém týdnu.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Nejen že mohou chybět při hašení, ale městu také vzniká škoda. Navíc se tím dokonce chlubí na sociálních sítích a dráždí radnici hesly, jestli budou v Městských listech.

Radnice však o jejich počínání ví stejně jako městská policie. Podle místostarosty Patricka Zandla (Piráti) se incident opakoval.

„Dohledávali jsme záznamy z kamer. V současné době napojujeme parkovací dům na Pult centrální ochrany Městské policie, abychom mohli přímo zasahovat, když se něco takového stane a neřešili situaci až ex post. To bohužel dosavadní způsob napojení neumožňoval,“ sdělil Zandl.

Posléze uvedl, že podezřelý byl již nalezen: „Vandala jsme našli, přestupek projedná přestupková komise města,“ řekl našemu serveru místostarosta 10. května.

Foto: Repro sociální sítě, čtenář Aktuálně z Brandýska

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments