Neděle, 1 října, 2023
DopravaKostelec nad LabemNews

V Kostelci nad Labem se uzavřel silniční most

AKTUALIZOVÁNO 7.8.: V Kostelci nad Labem se na začátku srpna uzavřel silniční most přes potok v ulici Neratovická.

Silničáři od 7. srpna opravují most přes Zlonínský potok, který je v havarijním stavu. Uzavřena byla silnice II/101 na rozhraní Neratovické a Kostelecké ulice v Kostelci nad Labem. Informovala o tom obec Tišice.

Podle silničářů bude oprava probíhat ve dvou etapách. První do 31.10. a druhá do 11.12., provoz na silnici II/101 tudíž bude uzavřen téměř do konce roku.

„Oprava mostu by měla být dokončena do poloviny měsíce prosince tohoto roku, a to včetně zhotovení nového asfaltového povrchu od křižovatky ulic Sokolská x Neratovická po opravovaný most. Po celou dobu stavby by měl být zajištěn pro pěší průchod pomocí lávky,“ uvedlo město.

Objízdná trasa byla stanovena po silnici II/244 na Tišice, Tuháň, Kly a Neratovice -Libiš. Autobusové linky 471 a 476 budou po dobu uzavírky odkloněny po objízdné trase. Zastávky „Závod“ a „U Váhy“ v Kostelci n/L budou zrušeny. Náhradou zastaví autobusy v pravidelných zastávkách na silnici II/244 „Na Růžku“ a Železniční stanice“ v Kostelci n/L a „Cukrovar“ v Mratíně.

V Kostelci nad Labem byl od dubna uzavřen most na silnici II/244 přes Mlýnský potok. Ten se otevřel 27. července.

Objízdná trasa, foto Sedop

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments