Čtvrtek, 18 července, 2024
DopravaKostelec nad LabemNews

V Kostelci nad Labem otevřeli rekonstruovaný most

AKTUALIZOVÁNO 15.12.: V Kostelci nad Labem se v pátek otevřel silniční most přes potok v ulici Neratovická, který byl zavřený od srpna.

Kolaudace proběhla v pátek. Středočeský kraj ve čtvrtek napsal: „Na pátek 15.12.2023 naplánovala naše Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje otevření nového mostu na silnici II/101 přes Zlonínský potok v Kostelci nad Labem.“ Podle místních lidí se most otevřel někdy před druhou hodinou odpoledne.

Kraj připomněl, že cena nového mostu je 11 427 240 Kč s DPH. Další most se již letos ve Středočeském kraji otevírat nebude.

Silničáři most přes Zlonínský potok opravovali od 7. srpna, byl v havarijním stavu. Uzavřena byla silnice II/101 na rozhraní Neratovické a Kostelecké ulice v Kostelci nad Labem. Informovala o tom obec Tišice.

„Oprava mostu by měla být dokončena do poloviny měsíce prosince tohoto roku, a to včetně zhotovení nového asfaltového povrchu od křižovatky ulic Sokolská x Neratovická po opravovaný most. Po celou dobu stavby by měl být zajištěn pro pěší průchod pomocí lávky,“ uvedlo již v létě město.

V Kostelci nad Labem byl od dubna uzavřen most na silnici II/244 přes Mlýnský potok. Ten se otevřel 27. července.

Foto: Středočeský kraj

Objízdná trasa, foto Sedop

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments