Úterý, 18 června, 2024
NewsSpolečnost

Ve Staré Boleslavi je na prodej honosné sídlo až za 150 milionů

Na okraji Staré Boleslavi je na prodej honosné sídlo na pozemku čítajícím 1,8 hektaru, které má dva bazény, dřevěný srub nebo tenisový kurt. Jeho cena může sahat až ke 150 milionům korun.  

Objekt se nachází téměř v lese nedaleko běžeckých tratí Emila Zátopka cestou do Nového Vestce. Kdysi tam stála legendární Svobodova vila, ale v roce 2010 došlo k její přestavbě v honosné sídlo po vzoru amerických luxusních areálů. Jeho majitel, úspěšný český byznysmen, se jej nyní rozhodl prodat. Informoval o tom server Czech Crunch.

Podle portálu je součástí domu 5 ložnic, 5 koupelen, 6 toalet, parní sauna, vnitřní a venkovní bazén nebo vířivka a také stání pro 9 vozidel. Areál je zkrášlen dřevěným finským srubem, který slouží jako depandance pro hosty. Ten stál v roce 2010 3,9 milionů korun.

Celkově je zastavěná plocha o rozloze 1500 metrů čtverečních, samozřejmostí je podlahové vytápění, klimatizace, chytrá domácnost a zabezpečení domu. Venkovní prostor láká k odpočinku pod stromy, ke grilování nebo saunění. Roční spotřeba elektrické energie pro vytápění 88 963 kWh.

Bližší informace o prodeji lze získat na webové stránce určené k prezentaci domu.

„Případný zájemce by měl vědět, že vila spadá do kategorie s cenovkou na hranici 150 milionů korun,“ uvedl server Czech Crunch s tím, že přesnou cenu sdělí realitní společnost.

Foto: Repro Villa Brandýs nad Labem

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments