Čtvrtek, 18 dubna, 2024
NewsSpolečnost

Nudisté na jezeře Lhota se zlobí. Posunuli jim pláž

Nudisté chodící na jezero Lhota se zlobí. Společnost, která místní pláže provozuje, jim posunula vyhrazený prostor. Údajně na horší místo.

Informace o aktuální situaci z Lhoty přinesl v červnu Mělnický deník s tím, že areál otevřel další pláže. V rámci toho však došlo k posunutí nudistické pláže, což se nelíbí některým milovníkům nahoty. Celková vzdálenost je však stejná.

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších článků, který vyšly v uplynulém týdnu.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Nudistům se podle Deníku nelíbí, že jim vzali část nejhezčí pláže. Protestují proti tomu tím, že si lehají na původní pláž bez oblečení. Porušují však pravidla areálu, jehož personál je může v nejzazších případech i vykázat.

Jezero Lhota začalo vznikat v roce 1965, kdy vytěžený materiál byl použit na stavbu dálnice D1 a metra v Praze. Dobývání trvalo až do roku 1983, kdy se jezero začalo pomalu napouštět vodou. Jezero Lhota nemá žádný přítok ani odtok, voda se doplňuje pouze ze srážek.

Jezero Lhota má rozlohu přibližně 25 hektarů, je 320 metrů široké a 780 metrů dlouhé. Hloubka je 7 metrů, někdy se udává až 14 metrů. Velká část jezera je obklopena písčitými plážemi.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments