Pondělí, 15 července, 2024
DopravaTop

Město si chce posvítit na dodávky na sídlišti. Bude více zeleně

Na radnici vznikla pracovní skupina, která se zaměří na parkování na brandýském sídlišti. Zmizet odtud mají nákladní auta.

„Ze sídlištního parkování se vykážou dlouhodobě stojící dodávky a náklaďáky a vznikne zde zóna pro rezidenty. Jaké přesné parametry bude mít, o tom se právě začíná jednat, naštěstí tu lze navázat na dobrou práci odvedenou Jaroslavem Duškem,“ oznámil místostarosta města Patrick Zandl.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

V plánu je projekt, který bude mít za úkol oživené sídlištní zeleně a vybudování prostoru pro příjemné trávení volného času. Radnice chce mimo jiné více zpřístupnit parkovací dům, aby se tam lidé naučili parkovat. Mnoho vozidel na sídlišti nyní parkuje třeba na chodníku nebo v místech, kde komplikují dopravu.

Jinou zajímavostí, kterou místostarosta zveřejnil, je plán na založení sdružení okolních obcí pro plánování vlako/tramvajové trati spojující Brandýs nad Labem s Prahou. Podporu obcí včetně Podolanky nápad má.

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších článků, který vyšly v uplynulém týdnu.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments