Čtvrtek, 30 května, 2024
KulturaNews

Hlasuje se o nové vizuální identitě města

Občané města mohou hlasovat o návrzích vizuální identity města. Do dalšího klání se ze 70 došlých návrhů dostaly čtyři, z dalších čtyř mohou vybrat lidé pátého favorita.

„Odborná porota ve středu 6. září posuzovala přes 70 došlých návrhů na novou vizuální identitu města. Čtyři, nám smrtelníkům zatím neznámé návrhy, poslala do finále,“ uvedl radní města Pavel Veselý (ODS).

Čtyři další návrhy byly zveřejněny s tím, že ten, který bude mít nejvíce hlasů, doplní čtyři již vybrané městem. Který návrh nakonec zvítězí, rozhodne porota složená z představitelů města a zástupců městské kulturní sféry 20. září.

Hlasovat můžete prostřednictvím aplikace Munipolis zde.

„Brandýs nad Labem-Stará Boleslav je historické, přesto dynamicky vyvíjející se město na řece Labi se zámkem a nejstarším mariánským poutní místem v České republice, právem nazývané Kolébkou české státnosti. Chybějící jednotný grafický styl a vizuální identita přináší nepřehlednost nejen v grafických materiálech. Od nové vizuální identity očekáváme jednodušší práci s identitou města, čistý design a jednoznačnou určitost našeho dvojměstí. Věřím, že bude zohledňovat historický význam obou částí města,“ uvedl v červenci Robert Pecha, starosta města Brandýs nad Labem–Stará Boleslav.

Vítěz soutěže obdrží licenci na celý rozsah zakázky a tvorby brand manuálu ve výši 200 000 Kč. Skicovné pro 2. až 5. místo je 10 000 Kč.

Foto: Jeden z návrhů, Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav  

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments