Pondělí, 27 května, 2024
NewsSpolečnost

Hasičům z Brandýsa těsně unikl titul. Poděkovali za podporu

Hasiči Brandýs nad Labem vybojovali v celorepublikové anketě krásné čtvrté místo. O pomyslné medailové pozici je dělilo pouhých 14 hlasů.

„Tímto bychom chtěli poděkovat všem naším příznivcům, kteří nám dali svůj hlas v Anketě Dobrovolní hasiči roku. Naše jednotka se celkovým počtem 1163 hlasů umístila na čtvrtém místě. Na pomyslnou bednu nám chybělo pouhých 14 hlasů. Souboj byl tedy opravdu těsný. I přesto, že jsme nedosáhli vítězství, si velice vážíme vaší podpory,“ napsali hasiči.

V kategorii střed-sever Čech zvítězila jednotka z Velkého Šenova (1334 hlasů), následována jednotkou z Rumburka (1181), Doubku (1177) a Brandýsa nad Labem.

Hasiči z Brandýsa nad Labem bojovali o titul dobrovolná jednotka středních Čech za letošní zásah u požáru v Čelákovicích. JSDH Brandýs nad Labem k požáru truhlárny v Čelákovicích vyjela 13. března. Hala byla celá v plamenech a byl vyhlášen zvláštní stupeň poplachu.

Požár zasáhl především hlavní výrobní halu o půdorysu 20×50 metrů, která byla zasažena v plném rozsahu. Škoda byla vyčíslena na několik milionů. Případem se pak zabývali také celníci pro možný daňový únik.

Foto: HZS Středočeského kraje

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments