Opravuje se Boleslavská ulice. Provoz je omezen, přibude semafor

Ulice Boleslavská ve Staré Boleslav byla ve čtvrtek částečně uzavřena. Pokládá se tam nový asfalt.

Silnici číslo II/610 opravuje krajská správa od Bento Marketu po nový kruhový objezd u kasáren. Akce bude postupně probíhat od 25. května do 11. června.

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších článků, který vyšly v uplynulém týdnu.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

„Od čtvrtka 25. května do neděle 4. června bude probíhat postupné frézování vozovky. Pracovat se bude za provozu s omezením vždy v konkrétním místě,“ informovovalo město na svém webu.

Větší omezení ale bude od 5. června do 11. června, kdy bude Boleslavská částečně uzavřena.  Provoz bude sveden do jednoho pruhu a řízen kyvadlově semafory. Město uvedlo, že po otevření obchvatu Staré Boleslavi, ke kterému dojde 31. května, bude objízdná trasa vést po silnici II/331, Mělnická, Okružní a Boleslavská.

Upraven je také provoz autobusů, zrušena je zastávka Sídliště směrem do centra, později i v opačném směru. Autobusy zastavují v zastávce Na Panském. Podrobnosti jsou na webu města.

Foto: Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
Kamil
6 dní před

Opravdu genialni – ve St. Boleslavi pro jistotu omezi mladoboleslavskou u Penny, a aby to nahodou nebylo nekomu lito, ze nestoji, udelaji omezeni s frontami i na alternativni ceste do Prahy smerem na Brandys.
Mysli na te radnici nekdo?