Úterý, 18 června, 2024
NewsSpolečnost

Billa ve Staré Boleslavi nabízí 8000 položek a 110 parkovacích míst

V pondělí 10. července 2023 v 7 hodin ráno poprvé uvítala své zákazníky nová prodejna obchodního řetězce BILLA ve Staré Boleslavi. Je součástí nově vybudovaného retailového parku s celkovou rozlohou 3 320 m2. Zákazníci se v nové prodejně mohou těšit na celkovou nabídku 8 000 položek od tuzemských a zahraničních producentů, včetně široké nabídky privátních značek společnosti BILLA.

Prodejní plocha 951 m2 nabídne zákazníkům široký výběr potravin zejména od českých dodavatelů, stejně jako nepotravinový sortiment a drogistické zboží. Zákazníci ze Staré Boleslavi a okolí se mohou těšit například na křupavé pečivo, rozšířenou nabídku čerstvého ovoce a zeleniny, kvalitní maso nebo chlazené výrobky. V sortimentu nechybí ani produkty speciální výživy pro zákazníky s různými výživovými intolerancemi nebo omezeními. „Těší nás, že můžeme ve Staré Boleslavi otevřít naši první prodejnu. Věříme, že v bohaté nabídce kvalitního, čerstvého, sezónního, a lokálního zboží si vybere každý náš zákazník,“ uvádí Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace a tisková mluvčí BILLA ČR.

Prodejna ve Staré Boleslavi, stejně tak jako všechny české prodejny BILLA, disponuje moderními technologiemi šetrnými k životnímu prostředí. „Ochrana životního prostředí je jedním z našich dlouhodobých cílů a závazků. V nové prodejně proto nabízíme například sáčky k opakovatelnému používání či odnosné tašky z recyklovaného a dále recyklovatelného plastu,“ vysvětluje Dana Bratánková. Vedle toho BILLA v nové prodejně nabídne recyklované příruční košíky s nosností 15 kilogramů, které obsahují mezi 75 % a 95 % recyklovaného plastu.

Líbí se vám OC Stará Boleslav?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Prodejna ve Staré Boleslavi zákazníky poprvé přivítala v pondělí 10. července 2023 v 7.00 hodin ráno. Poté bude otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 21.00 hodin a v neděli od 8.00 do 21.00 hodin. K pohodlnému nákupu přispěje celkem 110 parkovacích míst, včetně vyhrazeného parkování pro hendikepované a rodiče s dětmi. Více informací naleznou zákazníci také na webových stránkách www.billa.cz.

Zdroj: Tisková zpráva Billa ČR

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments