Pondělí, 27 května, 2024
SpolečnostTop

Ve Staré Boleslavi se otevřelo obchodní centrum

AKTUALIZOVÁNO 23.8.: Obchodní centrum ve Staré Boleslavi se v pondělí 10. července otevřelo. Po několika měsících se obyvatelé dočkali několika nových obchodů.

Vedoucí projektový manažer Tomáš Hrubý řekl, že v obchodním centru Staré Boleslav proběhla ve čtvrtek 29. června prohlídka stavebním úřadem. Následně musela firma doložit doklady. Povolení získala v pátek pozdě odpoledne.

Obchodní centrum se otevře v pondělí 10.7. ráno. Jestli celé nebo si to někdo posune, musíme diskutovat v příštích dvou dnech. Předběžně jsme měli potvrzeno otevření, kromě jednoho nájemce, od všech zbývajících,“ uvedl na začátku července Tomáš Hrubý. Odložené bylo otevření obchodu Super zoo, který otevřel 18.7.

Lékárna Benu otevřela taky opožděně, a sice 10. srpna. Otevřeno má od pondělí do pátku od 9 do 19 hod., o víkendech od 9 do 16 hod. Dne 23. srpna byla slavnostně otevřena prodejna JYSK. Původně byla otevřena již v červenci, ale dnes ředitel Jysku Peter Brányik předal Azylovému domu sv. Gerarda výrobky pro matky a děti v nouzi.

Rada města schvalovala ještě na konci června smlouvu se stavitelem. „Firma po čtyřech měsících interně dořešila smlouvu schvalující připojení na infrastrukturu města, ve schválené městské verzi udělala hromadu změn, smlouvu nám dala na schválení za čtyři dny a na pátek si sjednala kolaudační řízení se stavebním úřadem,“ napsal místostarosta města Patrick Zandl.

O schvalování dodatku jsme psali zde.

Budete nakupovat v OC Stará Boleslav?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

X Park Stará Boleslav, jak zní název projektu, vybudovala developerská společnost Traxial na ploše 3 320 metrů čtverečních přímo u kruhového objezdu a Jaselské kasárna. Lidé tam mohou nakupovat v prodejně Billa, Jysk, Teta drogerie, BENU, Super zoo a Traficon. Úplně první termín otevření byl 16. března.

U obchodního centra Stará Boleslav byl loni otevřen nový kruhový objezd, který byl napojen také na obchvat Staré Boleslavi.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments