Středa, 17 dubna, 2024
KrimiNews

Jsem skrblík. Někdo lepí na špatně parkující auta u Lhoty letáky

Svérázné řešení dopravní situace kolem jezera Lhota se ujal samozvaný strážce pořádku. Na špatně parkující auta o víkendu nalepil varovné letáky.

„Porušil jsem zákaz vjezdu…..Svým bezohledným jednáním ohrožuji místní obyvatele… Jsem skrblík, co porušuje pravidla pro 100 Kč,“ píše se na letáku, který zveřejnila obec Lhota.

Podle obce se letáky, které jsou na oknech nalepené, objevily na špatně parkujících autech.

„Znovu prosíme všechny návštěvníky jezera, aby k parkování využili přímo jen a pouze parkoviště , které je k tomu určené. Zvlášť parkování v suché trávě v letních dnech je nebezpečné. Nedodržování volné uličky pro vozidla IZS zrovna tak,“ podotklo vedení obce.

Lidé následně v diskuzi zveřejňovali fotografie odstavených aut na všech možných místech. Jezero Lhota má přitom velké parkoviště, ve kterém je parkování za 100 korun na den. Diskutující si však stěžují, že s tím obec nic nedělá. Ta reagovala, že jedná o uzavření veřejnoprávní smlouvy s Brandýsem nad Labem – Starou Boleslaví.

Foto: Obec Lhota

Přidat na Seznam.cz
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jaroslav Břečka
Jaroslav Břečka
9 měsíců před

Stovka není úplně málo když pak platí ještě 100 za osobu a ještě útrata v občerstveních. To lepí majitel parkoviště a láká zákazníky ne? Až bude parkování zdarma bude po problému.