Úterý, 25 června, 2024
Kostelec nad LabemNewsZprávy

V Kostelci nad Labem otevřel nový Penny Market

AKTUALIZOVÁNO 13. 11.: Prodejna Penny Marketu v Kostelci nad Labem byla v pondělí 13. listopadu otevřena. Naší redakci to potvrdil mluvčí Penny Marketu Tomáš Kubík. Prodejna má tisíc metrů čtverečních.

„Postupně zaplňujeme prázdná místa na mapě a obyvatelé Kostelce tak nyní za námi nebudou muset jezdit do Neratovic nebo Brandýsa nad Labem / Staré Boleslavi. Naplňujeme tak náš cíl být lidem blíž. Právě menší města jsou základem naší prodejní sítě,“ říká k nově otevřené prodejně Pavol Bucko, vedoucí expanze PENNY.

Nová prodejna v Kostelci nad Labem nabízí kromě široké nabídky produktů také 84 parkovacích míst. Otevřeno bude denně od 7 do 20 hodin.

„Věřím, že lidé v Kostelci a nejbližším okolí uvítají, že už za námi nemusí dojíždět, a že si cestu k nám najdou i noví zákazníci. Stejně jako na všech našich prodejnách se mohou těšit na příjemné, čisté a přátelské prostředí s širokou nabídkou našich originálních produktů, které jinde nekoupí, a to za výhodné ceny,“ doplnil Bucko.

Penny Market byl postaven v Brandýské ulici naproti skladu vojenské techniky. Na silnici přibyl také odbočovací pruh a semafor pro lepší přechod silnice.

Kvůli stavbě prodejny byl skoro na měsíc částečně uzavřena silnice kvůli napojení inženýrských sítí. Omezení bylo také v ulici V Alejích.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments