Čtvrtek, 30 května, 2024
KrimiNews

Žena okradla na náměstí v Brandýse muže sedícího na lavičce

Policisté z Brandýsa nad Labem od 11. září 2022 pátrají po pachatelce krádeže peněženky. Celá věc se odehrála v době od 17:00 hodin do 17:10 hodin v obci Brandýs nad Labem, na autobusové zastávce na Masarykově náměstí.

Tam dosud neznámá pachatelka odcizila poškozenému muži, který seděl na lavičce autobusové zastávky, peněženku z batohu. Neznámá žena měla muži batoh rozepnout a z přední kapsy odcizit peněženku včetně finanční hotovosti ve výši 2200,- Kč, platební karty a dokladů.

Voják ze Staré Boleslavi zachránil strojvedoucí po nehodě na Kolínsku

Svědkyně sedící v autobusu číslo 375 celou situaci viděla a věc oznámila poškozenému. Svědkyně je ve věku cca 50 let, má spíše světlé vlasy a je asi 175 cm vysoká.
Žena seděla na jedné ze 4 sedaček na pravé straně ve směru jízdy blíže k řidiči. Poškozený vystoupil na zastávce Školní, a paní odjela směrem na vlakové nádraží.

Policisté by tuto důležitou svědkyni potřebovali k celé události vyslechnout a získat od ní podrobnější informace k osobě a popisu pachatelky krádeže. Prosíme tedy výše zmíněnou svědkyni, aby se policistům Obvodního oddělení Brandýs nad Labem ozvala na tel. číslo 974 881 600 nebo 974 881 710 a pomohla celý případ objasnit.

Zdroj: por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová, tisková mluvčí PČR

Přidat na Seznam.cz