Středa, 17 dubna, 2024
NewsZprávy

Příští týden se sejde nové zastupitelstvo. Pecha se stane starostou

Ustavující schůze nového zastupitelstva se koná příští čtvrtek. Starostou se stane podle podepsané koaliční smlouvy stane Robert Pecha. Na postu tak vystřídá Vlastimila Picka.

„Termín ustavujícího zasedání zastupitelstva města je znám. Konat se bude ve čtvrtek 20. října 2022 od 18:00 v „Olbrachtu.“ Noví zastupitelé složí slib, zvolí si také starostu, místostarosty nebo členy Rady města a jednotlivých výborů na nadcházející čtyři roky,“ sdělila mluvčí radnice Kateřina Stránská.

Kdo je nový starosta Brandýsa-Boleslavi? Včelař a strojní inženýr

Program jednání lze zhlédnout na webu města. Zasedání se bude vysílat živě na kanále Youtube.com.

Novým starostou města se stane Robert Pecha (KDU-ČSL), který byl čtyři roky opozičním zastupitelem a nyní kandidoval v uskupení Vy Jste Město.

Ve vedení radnice zasednou místostarostové Patrik Zandl (Piráti), Jan Jirovský (STAN) a Jan Chleboun (ODS). Tomáš Nekola (PRO ZDRAVÍ) bude radním města a předsedou finančního výboru.

„Mohu vás ujistit, že cílem této koalice není žádná destrukce, nebo revoluce. Naprosto zodpovědně chceme navázat na práci končícího vedení města a neplánujeme ani rušení organizací zřízených městem, ani žádné personální změny. Vážíme si všech, kdo pro město zodpovědně dlouhodobě pracují,“ sdělil Robert Pecha.

Foto: Facebook Roberta Pechy

Přidat na Seznam.cz