Čtvrtek, 30 května, 2024
DopravaNews

Výletní ulice v Brandýse bude zavřená několika měsíců

Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav v úterý oznámilo, že ulice Výletní bude uzavřena až do května. Rekonstrukce totiž naváže na nynější havarijní opravu.

Provoz ve Výletní ulici se uzavřel 7. února v části od ulice Pražská po J. Wolkera. Poškodila se tam kanalizace a vytekly fekálie na ulici i okolní pozemky. Psali jsme o tom zde. Uzavírka měla trvat do 17. února, ale město se dohodlo se Stavokompletem, že rovnou začne rekonstrukce. Výletní ulice v Brandýse bude částečně uzavřena do 31. května.

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších článků, který vyšly v uplynulém týdnu.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

„Aktuální etapa rekonstrukce Výletní počítá s výměnou kanalizace a vodovodu v úseku od Pražské po křižovatku s J. Wolkera včetně křižovatky samotné. Příjezd vozidel k poliklinice je možný po objízdné trase Seifertovou ulicí,“ napsalo město.

Následovat bude oprava komunikace od Seifertovy ulice, uvolní se ale již příjezdová cesta ve směru z Pražské ulice. Na nějaký čas ovšem bude uzavřena ulice J. Wolkera k poliklinice, a to po dobu rekonstrukce křižovatky Výletní a J. Wolkera. Kdy se tak stane, ale město zatím neuvedlo.

Otázkou zůstává, že se bude další část Výletní opravovat hned v červnu. Vedení radnice chce ulici opravit až do křižovatky Tylova a Thámova. Musí to však vyjednat se Stavokompletem.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments