Čtvrtek, 30 května, 2024
NewsSpolečnost

Obchodní centrum ve Staré Boleslavi se otevře zřejmě v dubnu

AKTUALIZOVÁNO: Obchodní centrum Stará Boleslav s prodejnou Billa se pomalu blíží svému otevření. V březnu se to však již zřejmě nestihne, rozhodne se po zasedání zastupitelstva města.

X Park Stará Boleslav, jak zní název projektu, buduje developerská společnost Traxial na ploše 3 320 metrů čtverečních přímo u kruhového objezdu a Jaselské kasárna. Lidé tam budou moci nakupovat v prodejně Billa, Jysk, Teta drogerie, BENU, Super zoo a Traficon.

Původní termín otevření byl 16. března. Vedoucí projektový manažer Tomáš Hrubý serveru Aktuálně z Brandýska ale řekl, že to již není reálné, protože byly provedeny drobné úpravy, které je třeba dořešit na městském úřadě.

Aktuální informace k otevření obchodního centra jsou zde.

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších článků, který vyšly v uplynulém týdnu.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

„Stavebně je obchodní centrum hotové, nájemci jsou připraveni k dovybavení svých prodejen, navezení zboží a otevření. Otevírat bychom chtěli všechny obchody najednou (vyjma jedné n.j.),“ konstatoval Hrubý.

Server Aktuálně z Brandýska se 14. března dotazoval, jestli je nějaký přesnější termín. Tomáš Hrubý sdělil, že otevření obchodního parku ve Staré Boleslavi bude nejdříve po zasedání zastupitelstva města, které se uskuteční 29. března. programu zastupitelstva je uvedeno, že se bude projednávat: Návrh na schválení dodatku k Plánovací smlouvě „Retail park ve Staré Boleslavi“ s žadatelem Traxial OC Stará Boleslav.

Přesné datum ovšem zatím nezná, pravděpodobně se tak stane někdy v dubnu.

Hrubý navíc sdělil, že obchodní centrum je v podstatě dostavěné a vybavené: „Pouze se dodělává interiér lékárny, kde se měnil nájemce – dnes to bude franšíza BENU. Připravují se podklady a doklady pro kolaudaci, následně můžeme okamžitě otevírat.“

U obchodního centra Stará Boleslav byl loni otevřen nový kruhový objezd, který bude napojen také na obchvat Staré Boleslavi. Ten již měl být hotový, ale stavby byla zdržena kvůli přeložce společnosti ČEZ. Nynější termín otevření je květen nebo červen 2023.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jakub
Jakub
1 rok před

Tak nadpis rika otevre se v Breznu a v clanku se pise kveten/cerven tak si upravte v nadpisu otevre -> neotevre…

Petr
Petr
1 rok před

Kdy se dodela ulice pruhon ve stare boleslavi

Dacia
Dacia
1 rok před

Stale nemaji otevreno

Zákazník
Zákazník
1 rok před
Reply to  Redakce

2024, nebo 2025?

Zákazník
Zákazník
1 rok před
Reply to  Redakce

Rád bych tomu věřil, ale tady se vše hrozně vleče. Vše je problém.
V nejmenovaném městě začali +/- stejně s výstavbou a otevřeli v polovině prosince loňského roku.

Last edited 1 rok před by Zákazník