Pátek, 1 března, 2024
DopravaKostelec nad LabemNews

V Kostelci nad Labem se otevřel most přes Mlýnský potok

Ve čtvrtek dopoledne byl otevřen most v Kostelci nad Labem, který byl uzavřen od dubna. Informovalo o tom město na svém facebookovém profilu. V srpnu se však zavře další most.

„Hlásíme, že most v Kostelci nad Labem nad Mlýnským náhonem je otevřen,“ uvedlo město po desáté hodině dopoledne.

Uzavírka mostu „u Matků“ přes Mlýnský potok začala 11. dubna a předpoklad ukončení byl 31. srpna. Opravu realizovala Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje. Již jednou k odložení rekonstrukce došlo.

Řidiči si však na moc dlouho neoddychnou, protože již 3. srpna začne oprava mostu přes Zlonínský potok, který je v havarijním stavu. Uzavřena proto bude silnice II/101 na rozhraní Neratovické a Kostelecké ulice v Kostelci nad Labem. Podle silničářů bude oprava probíhat ve dvou etapách. První do 31.10. a druhá do 11.12., provoz na silnici II/101 tudíž bude uzavřen téměř do konce roku.

Více jsme psali zde.

Most přes Mlýnský potok

Nechceme čtenáře zahlcovat reklamními bloky, a proto jsme se rozhodli vyzkoušet možnosti přispění na provoz webové stránky prostřednictvím QR kódu. Pakliže se vám líbí, co děláme, podpořte prosím libovolnou částkou další rozvoj projektu. Děkujeme.

Přidat na Seznam.cz
1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments