Pondělí, 15 července, 2024
DopravaNews

V Brandýse se uzavřela křižovatka Zápská a Královická. Zmizí obří výtluk

O špetku více trpělivosti budou potřebovat řidiči v Brandýse-Boleslavi. Nejenže jezdí na semafor v Boleslavské ulici, ale uzavřena byla také frekventovaná křižovatka v Brandýse.

Od 18. května byla částečně uzavřena křižovatka ulic Královická a Zápská ve směru z a do brandýského centra. Podle města se podařilo skloubit tři stavby do jedné, a sice kanalizační přípojku do sportovní haly při ZŠ Palachova, odvod dešťové vody do budoucí retenční nádrže v Panské zahradě a opravy povrchu silnice i s obřím výtlukem na Zápské.

Křižovatka otevřena. Novější článek zde.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Křižovatka ulic Královická a Zápská bude uzavřena do 4. června. Nebude možné jet z ulice Ivana Olbrachta na Zápy ani rovně na Lázně Toušeň. Objízdná trasa vede přes Masarykovo náměstí, Pražskou a Průmyslovou.

Ve směru ze Záp na Královickou, Lázně Toušeň a opačně je provoz řízen kyvadlově semafory.

Autobusy jezdí po objízdné trase – obousměrně ulicí Na Celné a Jiskrova. V úseku od kamenného mostu pod brandýským zámkem po ulici Fakultní je taktéž instalován semafor a provoz řízen kyvadlově,“ informovalo město. Změna se dotkne linek autobusů 346, 376, 478 a 655. Podrobné informace o jejich jízdních řádech jsou k dispozici zde.

Foto: Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Jak projedete Brandýsem
Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments