Čtvrtek, 18 července, 2024
Benátky nad JizerouKrimiNews

U Benátek nad Jizerou hořela skládka odpadu

U Benátek nad Jizerou hořela od čtvrtečního odpoledne skládka komunálního odpadu. Zasahovalo tam několik jednotek hasičů. V pátek hasiči uvedli, že příčina požáru není známa. Škoda žádná nevznikla.

Středočeští hasiči na svém twitterovém účtu uvedli, že byl vyhlášen druhý stupeň poplachu. „Plocha požáru je přibližně 40×70 a na místě zasahují profesionální i dobrovolní hasiči z okolí,“ uvedli hasiči.

Kolem 20. hodiny byl požár lokalizován a některé jednotky se vrátily na stanici. „Přesto nenecháváme nic náhodě a do rána bude na místě probíhat dohlídka a pravidelné měření teploty. Ráno se rozhodne o dalším postupu,“ napsali hasiči. V pátek ráno si požářiště převzal vedoucí skládky.

Minulý týden zasahovali středočeští hasiči u velkého požáru haly v Čelákovicích. Škoda tam byla vyčíslena na dva miliony korun. Případem se zabývá jak policie, tak celní správa kvůli možným daňovým únikům.

Foto: HZS Středočeského kraje

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments