Sobota, 20 dubna, 2024
DopravaNews

Uzavření Staré Boleslavi se odkládá. Od května se bude jezdit na semafor

Uzavření Staré Boleslavi se odkládá. Starosta města Robert Pecha (Vy Jste Město) informoval, že stavební práce zdrží archeologický průzkum.

Od 1. dubna měla být uzavřena Stará Boleslav u Staroboleslavské brány kvůli rekonstrukci kanalizace. Mezi souměstím by se tak nedalo projíždět. Starosta v úterý informoval, že je všechno jinak.

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších článků, který vyšly v uplynulém týdnu.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Po jednání s Archeologickým ústavem, který prováděl průzkum v místě výkopu na Mariánském náměstí, je třeba dalšího zkoumání.

„Ukázalo se, že trasa kanalizace povede zatím neprozkoumaným terénem. Celkově to zdrží opravu přibližně o 3-4 měsíce,“ uvedl Pecha.

Podle něj tak průjezd kolem Staroboleslavské brány bude uzavřen až od 1. července. Od poloviny května tam však bude provoz veden jedním jízdním pruhem a provoz bude řízen semaforem.

Momentálně probíhá první etapa rekonstrukce kanalizace ve Staré Boleslavi začala 1. března na Mariánském náměstí před čp. 5 čili u spojnice ulic Boleslavská a Mělnická. Je uzavřen také chodník u Labína. Před městským úřadem pak je umožněn obousměrný provoz, ale především pro rezidenty a návštěvníky úřadu. Pokud pojedete ulicí Mělnická budete muset odbočit do ul. Třebízského a U Staré Kovárny.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments