Čtvrtek, 30 května, 2024
NewsVolby 2022Zprávy

Ukázka srabáctví, okomentoval svůj pád Robert Pecha

Ukázka dokonalého srabáctví, okomentoval svůj konec již bývalý starosta města Robert Pecha (Vy Jste Město). Doplnil ale, že je připraven novému vedení radnice pomoci a předá veškeré informace.

„Chci poděkovat lidem z městského úřadu, kteří nám pomohli dostat město z velkého stavebního rozmachu a také nám pomohli se svazkovou školou, se kterou vlastně nevím, co dál bude. Poděkovat chci také panu tajemníkovi,“ řekl bývalý starosta města Robert Pecha (Vy Jste Město).

„Přeji budoucímu vedení, ať zvládne to tempo. Naše město velmi potřebuje stáhnout infrastrukturální dluh, který tady vznikl. Ať už se týká škol, kanalizace a podobně. Pokud budu požádán, předám všechny informace,“ konstatoval Pecha.

Nikdo se nebude mstít

„Co říct k dnešnímu dni. Když jsem přicházel, tak se mi do té doby koaliční partneři nepodívali do očí. A trochu jsem nabyl dojmu, že se něco děje. Mě vlastně mrzí, že nedokázali tak srabácky nic říct. Nic. V pondělí jsme měli poradu vedení města a nic. Za mě dokonalá ukázka srabáctví. Mohlo se to vyřešit komfortně a nějak v klidu. Morálka dneska dostala zabrat,“ svěřil na zastupitelstvu Pecha.

Poděkování připojil také Patrick Zandl (Piráti) „Děkuji všem za všechno. Budu dál řadový zastupitel,“ konstatoval Zandl.

Slovo si pak vzal nově zvolený starosta Petr Soukup (Naše Dvojměstí): „Mohu všechny ujistit, že se nebude nikdo mstít na základě nějakých vztahů, ať už s panem Zandlem nebo s kýmkoliv jiným,“ konstatoval Soukup.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments