Pondělí, 27 května, 2024
NewsSpolečnost

Brandejská hospoda vyčepovala přes 11 tisíc piv. Známe výherce voucherů

AKTULIZOVÁNO: Všem milovníkům zlatavého moku se od října otevírá nová možnost, kdy si vychutnat svůj oblíbený nápoj. Brandejská hospoda totiž rozšířila od 4. října otevírací dobu a má celodenní provoz. Aktuálně z Brandýska při této příležitosti s podnikem připravilo soutěž o vouchery.

„Brandejská hospoda mění otevírací dobu a opětovně zprovoznila unikátní španělský gril Josper na dřevěné uhlí. Lednice na zrání hovězích steaků je opětovně plná. Těšíme se na vás, protože na maso jsme tu my,“ řekl majitel Brandejské hospody Pavel Veselý.

Při této příležitosti jsme pro milovníky piva, ale nejen pro ně, připravili soutěžní otázku. Pro tři soutěžící, jejíchž tip bude nejblíže realitě, připravila Brandejská hospoda voucher v hodnotě 1 000 Kč.

Soutěžní otázka zněla: Kolik půllitrových piv za loňský rok vyčepovala Brandejská hospoda?

Tipy čtenáři posílali do komentářů pod facebookový příspěvek na stránce Brandejské hospody a dejte „To se mi líbí“ Brandejské hospodě a Aktuálně z Brandýska. Soutěž trvala od 4.10. do 11.10. 23:59. Tři výherci souhlasí se zveřejněním jména při vyhlašování. Pakliže se výherce neozve, bude osloven účastník s dalším nejbližším tipem. Výhra není právě vymahatelná.

Odpověď: „Pivo jsme poctivě spočítali a zjistili jsme, že v průběhu 2022 jsme vyčepovali celkem 11 528 půllitrových piv. Výherci s nejbližšími tipy byli kontaktováni,“ řekl k vyhlášení vítězů Pavel Veselý.

Vítězi se stali:
Eliška Kubíková 11 205
Verunka Hruštička 10 000
Patrik Cacek 13 200

V Brandejské hospodě naleznete českou gastronomii, ale i pokrmy připravované na unikátním grilu na dřevěné uhlí Josper. To vše doplněné kvalitním pivem z pivovarů Staropramen, nicméně nezapomněli i na česká, moravská a rakouská vína.

Nová otevírací doba je pondělí až neděle od 11:00 do 22:00 kromě pátku, kdy je otevřeno do 23:00.

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována či spravována společností Facebook ani s ní spojena. Facebook nemá žádné závazky vůči soutěžícím a výhercům.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments