Čtvrtek, 30 května, 2024
SpolečnostTop

Skatepark u Labe byl po roce zkolaudován. Lokalitu čeká rozvoj

Skatepark u Labe v Brandýse nad Labem byl po několika měsících zkolaudován. Stavební povolení získal již na konci roku, i když byl dávno postaven. Nyní jej lze již legálně používat.

„Proběhla kolaudace skateparku u Labe. Stavební úřad definitivně potvrdil, že všechno proběhlo dle projektu a skatepark lze po roce používat. Teď se těším, co Space Club vymyslí za pokračování, lokalita si zaslouží další rozvoj a dokončení původně plánovaného rozměru skateparku,“ informoval ve svém pravidelném příspěvku místostarosta Patrick Zandl (Piráti).

Skatepark dostal stavební povolení na konci roku 2022. Povolení bylo dodatečné, protože stavba již několik měsíců stála.

Místostarosta Zandl tehdy uvedl, že skatepark postavilo předchozí vedení města bez vyřešeného stavebního povolení. Bývalý starosta města Vlastimil Picek (Podpora občanů) serveru Aktuálně z Brandýska řekl, že takový postup byl zvolen po konzultaci se stavebním úřadem.

„Výstavba skateparku byla městem zahájená po konzultaci na stavebním úřadě, když bylo jednoznačně řečeno, že stavební povolení není třeba. Po delším čase tento názor byl změněn a město zažádalo o dodatečné stavební povolení,“ uvedl Picek.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jakub
Jakub
10 měsíců před

Vážení, tomuhle říkat skatepark je docela odvážené. Těšil jsem se na skatepark a postavili zde srandu pro děti s koloběžkami.