Pondělí, 27 května, 2024
TopZprávy

Po osmi letech končí starostka Podolanky

Dlouholetá starostka obce Podolanka Monika Dragounová na začátku dubna skončí ve funkci. Vyhrála výběrové řízení na pozici ředitelky svazkové školy Panská pole a chce se ji naplno věnovat.

Starostka Dragounová o své úmyslu nedávno informovala občany obce v dopise, který zveřejnila na stránkách obce. Shrnula, že 8 let pracuje jako starostka a dalších 8 let jako zastupitelka. Dle jejich slov se za dobu starostování povedlo mnoho prospěšných věcí – nová kanalizace, vodovod, dětské hřiště či nové hasičské auto.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

„Byla to léta plná práce i radosti. Přestože je pro mne práce pro obec Podolanka srdeční záležitostí, druhým aspektem v mém rozhodování je to, že jsem obhájila svoji pozici na funkci ředitelky svazkové školy Panská pole,“ sdělila Dragounová.

Není v jejich silách pracovat na obou pozicích a ještě mít čas na rodinu, proto se rozhodla skončit ve funkci starostky na jednání zastupitelstva, které se uskuteční 5. dubna.

„Jsem přesvědčena, že máme zastupitele, kteří jsou připraveni pokračovat dále a poskytnout Podolance svá srdce a svou práci. A především svůj čas, který je pro každého z nás tak vzácný. Vím, že jsou zde lidé, kteří to zvládnou. Já jim s důvěrou předám svoji funkci,“ konstatovala starostka.

Foto: Obec Přezletice

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments