Pondělí, 15 července, 2024
ČelákoviceNews

Parkovací dům v Čelákovicích vyjde na 75 milionů, rekonstrukce muzea na 13

Radní schválili dodatek č. 3 ke smlouvě o dílo a vybrané změnové listy k akci s názvem Výstavba parkovacího domu ve městě Čelákovice. Investiční akce je realizována s využitím dotace z Integrovaného regionálního operačního programu. Celková cena za splnění celého předmětu smlouvy činí nově 75,1 mil. Kč bez DPH (dříve téměř 74 milionů korun – pozn.red.).

Rada města rozhodla o výběru pro město nejvhodnější nabídky podané společností BFK service na plnění veřejné zakázky na stavební práce týkající se investiční akce Rekonstrukce městského muzea v Čelákovicích – 1. etapa, a to za cenu 12,9 mil. Kč bez DPH.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Členové Rady města se seznámili s Oznámením k záměru „V1991/1992 TR Čechy Střed – TR Milovice rekonstrukce vedení 110 kV“ a neměli k němu připomínek. Zahájení výstavby je předpokládáno v roce 2026 a ukončení v roce následujícím.

Rada schválila smlouvy na měření kvality ovzduší vybraných ukazatelů ve vytipovaných lokalitách na území města na další dva roky se společností Agdata.

Zdroj: Město Čelákovice

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments