Čtvrtek, 18 dubna, 2024
NewsZprávy

Nový starosta popsal svůj první den ve funkci. Vyjel na prověrku skateparku

Nový starosta Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi Robert Pecha zveřejnil popis svého prvního dne ve funkci. Gratulace, investiční projekty nebo terénní šetření a převzetí kanceláře.

Robert Pecha dorazil na domluvenou schůzku s předchozím vedením v pátek v 8:30. V zasedací místnosti ho a místostarosty přivítal bývalý starosta Vlastimil Picek, který měl dle slov Pechy vše dobře připravené. Nové vedení dostalo nezbytné informace o městu a jeho vedení. Mezitím dostával nastoupivší starosta mnoho gratulací k nové funkci.

Odcházející místostarosta Homolka se rozloučil stylově. S Kozlem

„Protože město nepočká, je nutné udělat si přestávku a vyjet s Patrickem Zandlem a Hynkem Homolkou na místní šetření stavebního úřadu ke skateparku. Je to příjemné osvěžení mezi obrovskou hromadou informací, které pro nás měli připravené,“ uvedl Pecha.

Po návratu na něj již čekalo mnoho papírů, formulářů a zpráva o investičních akcích města. Převzal kancelář a služební auto a pospíchal na oběd s právničkou města. Následně ho čekaly další papíry a telefonáty. „Odcházím a zamykám, protože už tu nikdo není. Přesto mě čeká ještě odpověď na telefonáty, které jsem nemohl vyřídit během dne,“ shrnul nový starosta města.

Na závěr nezapomněl poděkovat předchozímu vedení města a jednotlivým odborům za hladký průběh předávání radnice.

Foto: FB Roberta Pechy

Přidat na Seznam.cz