Čtvrtek, 30 května, 2024
NewsVolby 2022Zprávy

Nebyli jsme schopni realizovat naše plány, řekl k pádu vedení radnice Jan Chleboun

Dlouhodobá nespokojenost a problémy s komunikací, to byl podle místostarosty Jana Chlebouna (ODS) důvod hlasovaní pro konec odcházející koalice. Nebylo dle jeho slov také možné realizovat plány strany.

„Byli jsme dlouhodobě nespokojeni s komunikací a s tím, jak probíhala v uvozovkách spolupráce. Nebyli jsme schopni realizovat naše plány, protože nám to nebylo umožněno. Měli jsme v koalici málo hlasů. Atmosféra na radnici, ale i mezi námi dostávala velké trhliny. My jsme to rozhodnutí udělali kolektivně. Rozhodnutí jsme zvažovali, ale takto jsme se rozhodli,“ řekl na závěr zastupitelstva Jan Chleboun. ODS chystá prohlášení, kde vše vysvětlí.

Souhlasíte se změnou vedení radnice?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Jako další byla vyzvána k vyjádření zastupitelka Klára Voctářová (Pro Zdraví), která také hlasovala pro konec koalice. „Když jsem poslouchala kolegu Chlebouna, tak vlastně nemám co doplnit. Spolupráce v koalici moc nefungovala, komunikace vázla. Pokud jde o Zdraví sport a prosperitu, tak naše priority či plány nebylo možné realizovat,“ doplnila Klára Voctářová.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments