Neděle, 10 prosince, 2023
KrimiNews

Motorkář v Brandýse položil stroj, aby nenarazil do auta. Řidička ujela

Dopravní policisté z Prahy venkov – východ pátrají nejen po řidičce osobního vozidla, která nezastavila u dopravní nehody, ale i po důležité svědkyni, která pomohla zraněnému motocyklistovi a zároveň uvedla, že celé události byla svědkem. 

K dopravní nehodě došlo 14. září 2022 na křižovatce ulic Boleslavská a ulice 17. listopadu v Brandýse nad Labem po 6. hodině ranní.

Řidič motocyklu jel po hlavní ulici a ve směru od dálnice D10 do obce Brandýs nad Labem jelo v protisměru červené vozidlo (pravděpodobně Škoda Fabia nebo Citigo), které řídila žena, kdy toto vozidlo chtělo odbočit z hlavní ulice na vedlejší a přitom nedalo přednost protijedoucímu motorkáři. Ten, aby zabránil střetu začal prudce brzdit a se svým motocyklem havaroval a upadl. Řidička osobního vozidla ale u celé události nezastavila a odejela, aniž by se přesvědčila o zdravotním stavu motorkáře.

Lidé nevěřili vlastním očím. Po ulicích v Čelákovicích pobíhal daněk

Celou událost viděla neznámá žena, která zastavila a pomohla motorkáři vstát. Motocyklista následně z místa taktéž odjel, nicméně později musel být se zraněním ošetřen v nemocnici.

Policisté by potřebovali k celé události vyslechnout důležitou svědkyni, která zraněnému motorkáři pomáhala a uvedla, že celou nehodu viděla.
Žádáme tedy výše zmíněnou svědkyni, aby se policistům Dopravního inspektorátu Praha venkov – východ ozvala na tel. číslo 974 867 732/733.

Zdroj: por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová, tisková mluvčí PČR

Přidat na Seznam.cz