Pondělí, 27 května, 2024
SpolečnostTop

Město prodalo všech 11 vraků. Nejdražší byla Škoda Octavia

Město Brandýs nad Labem Stará Boleslav tento týden úspěšně prodalo všech 11 vraků, které šly ve čtvrtek do dražby. Nejdražším kouskem se stala Škoda Octavia.

„Všech 11 vysloužilých vozů, které Technické služby Brandýs-Boleslav odtáhly z ulic našeho města, se vydražilo během půl hodiny. Účastníci aukce za ně zaplatili v souhrnu 48 300 Kč,“ oznámila mluvčí radnice Kateřina Stránská.

Největší zájem byl podle ní o Škodu Octavia s vyvolávací cenou 9 000 Kč. Nový majitel nakonec zaplatil 17 500 korun. Město se po úspěšné dražbě chystá na další auta z ulic města. Vraky pak budou opět na prodej.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Město ve svém historicky prvním prodeji nabídlo 11 aut, která byla odtažena z ulic a jejich majitelé o ně nejevili zájem. Auta byla odtažena, protože neměla platnou STK.

V nabídce dražby byla například Škoda Felicia a Octavia, Nissan Almera nebo Volkswagen Bora s vyvolávací cenou 1000 korun nebo Peugeot combi s vyvolávací cenou 2000 korun.

Město také nachystalo elektronickou dražbu svých tří již vyřazených aut, která bude dražit v úterý 18. dubna 2023 prostřednictvím portálu www.exdrazby.cz. Tři škodovky si budeme moci prohlédnout taktéž v areálu technických služeb. Na webu jsou zveřejněny již nyní.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments