Čtvrtek, 18 července, 2024
DopravaNews

Policisté zastavovali v Průmyslové řidiče. Kontrolovali alkohol

Během velikonoční dopravně bezpečnostní akce se policisté zaměřili na kontrolu účastníků silničního provozu. Mimo jiné policisté zastavovali řidiče v průmyslové ulici v Brandýse nad Labem.

Hlídky sledovaly především dodržování rychlosti, používání bezpečnostních pásů, zda motoristé netelefonují za jízdy, jaký je technický stav vozidel a dohled policisté také směřovali na odhalování osob pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

V rámci Územního odboru Praha venkov – východ policisté zkontrolovali celkem 294 vozidel a zjistili 54 přestupků. Na pokutách vybrali téměř 29 tisíc korun. V 15 případech neměly automobily vyhovující technický stav, 6 osob nebylo za jízdy připoutáno a celkem 7 řidičů překročilo povolenou rychlost. Žádný řidič nebyl pod vlivem alkoholu a ve 4 případech odhalili policisté nedovolené držení telefonu, nebo jiného hovorového či záznamového zařízení.

Vyhodnocení dopravně bezpečnostní akce Krajského ředitelství policie Středočeského kraje.

Zdroj: por. Bc. Lucie Nováková, komisař PČR

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments