Pondělí, 27 května, 2024
KulturaNews

Masky, strašidla i smrtka. Hrůza v Boleslavi se blíží

Již v sobotu startuje další ročník skvělé akce s názvem Hrůza v Boleslavi. Hráči se dostanou do jindy nepřístupných sklepů nejen městských objektů, ale i soukromých domů. Město navíc zhasne na ulicích.

Pozvánku k akci zprostředkovala ředitelka Klára Stuchlíková. Zveřejňujeme ji v plné verzi.

Letošní akce začíná na radnici – Mariánské náměstí 28/10, Stará Boleslav. Na startu obdržíte mapku stanovišť pro lepší orientaci, dále instrukce k pravidlům a cíli hry:-) Všichni platící hráči budou označeni náramkem.

Start je v 18:30 a poslední návštěvníci můžou vyrazit ve 21:30. To znamená, že si sami můžete určit čas, kdy chcete akci navštívit. Délku trvání předpokládáme na 60 až 90 minut, jelikož vás čeká téměř 20 stanovišť většinou umístěných ve sklepích centra města. Akce je čistě pro dospělé, kdy osobám pod 15 let účast nedoporučujeme.

Zvýhodněné vstupné v předprodeji přes Ticketportal je 250,- Kč na osobu; na místě bude také možné vstupenky zakoupit.

PRO KOUPI VSTUPENEK KLIKNĚTE SEM.

A zde něco o akci jako takové, a na co se můžete těšit:

V říjnu 2022 jsme ve dvou sklepích Komunitních zahrady Prostor 108 a dalších zajímavých místech náměstí svatého Václava ve Staré Boleslavi uspořádali první čistě naši akci, která, jak doufáme, nemá v našem městě obdoby. Chtěli jsme vás pobavit a uspořádat dospěláckou stezku odvahy, která by vás buď alespoň trochu postrašila, nebo třeba ukojila vaši zvědavost odhalením míst, která nejsou běžně přístupná veřejnosti.

A co se nám dostalo? Za prvé nečekané návštěvnosti a vašeho zájmu. Uznání naší práce s přípravou akce a pozitivních reakcí na masky i místa. Také jsme obdrželi dost požadavků na uspořádání druhého ročníku. A dostali jsme od mnohých z vás rozkaz připepřit:-) Vaše přání je nám rozkazem. A proto se už teď můžeme všichni těšit/hrozit soboty, 21.  října 2023 od 18:30.

Fotografie Moniky Dvořákové z Ateliéru Ve Dvoře, najdete ve Fotogalerii.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments