Čtvrtek, 30 května, 2024
KrimiNews

Deset let vězení za napadení nůžkami v Brandýse

Deset let vězení dostal 34letý T. H. ve středu od krajského soudu za loňské napadení nůžkami na Masarykově náměstí v Brandýse nad Labem. Poškozeného tehdy vážně zranil.

O rozsudku informoval zpravodajský server Novinky.cz s tím, že rozhodnutí ale ještě není pravomocné. Odsouzen byl za pokus o vraždu a výtržnictví, trest je na spodní hranici.

Soud při minulých jednáních vyslechl svědka, který poskytl první pomoc 28letému poškozenému a držel mu krvácející ránu. Dle něj se chvíli předtím s útočníkem bavil, ale pak šli každý svou cestou a neměl pocit, že by ho chtěl napadnout. Když ho pak potkal znovu při poskytování pomoci, útočník se prý držel za hlavu a zpytoval svědomí.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Na lavici obžalovaných stanul 34letý T.H. Řekl, že si nic z útoku nůžkami nepamatuje. Incident se odehrál na konci srpna. Strážníci dostali oznámení, že se před půlnocí někdo dobývá do kasina a v ruce má nůžky. Když hlídka přijela, spatřila záchranáře, kteří ošetřovali muže. U kasina však už nikdo nebyl.

„U lékárny již probíhalo ošetření muže, který měl zranění na krku. Následně svědkyně označila muže, který se pohyboval na místě, že tento bodl zraněného do krku nůžkami, které byly v krvi na místě činu,“ uvedli strážníci. Zraněný muž musel následně na operaci.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments