Úterý, 25 června, 2024
KrimiNews

Pobodání v centru Brandýsa u soudu. Útočník si nic nepamatuje

U Krajského soudu v Praze včera začalo soudní líčení v případu srpnového pobodání na Masarykově náměstí v Brandýse nad Labem. Na lavici obžalovaných stanul 34letý T.H. Řekl, že si nic nepamatuje. Muž je stále ve vazbě, hrozí mu až 20 let vězení.

O případu se rozepsal včera server Novinky.cz, který přinesl reportáž přímo ze soudní síně. Útočník napadl dva muže, přičemž jeden z toho vyšel bez újmy. Obžalovaný ten den vypil asi sedm piv a odjel s bratrem domů. Pak si jen údajně pamatuje, jak stojí u zkrvaveného 28letého poškozeného. Jestli mu nůžky vrazil do krku on, si však nepamatoval.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

O nic není lepší situace není podle serveru ani s poškozeným, který popíjel s kamarády a pak čekal na autobus. Pak už si pamatuje, že mu tekla krev z krku a je v sanitce. Obžalovaný se mu nicméně u soudu omluvil.

Incident se odehrál na konci srpna. Strážníci dostali oznámení, že se před půlnocí někdo dobývá do kasina a v ruce má nůžky. Když hlídka přijela, spatřila záchranáře, kteří ošetřovali muže. U kasina však už nikdo nebyl.

„U lékárny již probíhalo ošetření muže, který měl zranění na krku. Následně svědkyně označila muže, který se pohyboval na místě, že tento bodl zraněného do krku nůžkami, které byly v krvi na místě činu,“ uvedli strážníci. Zraněný muž musel následně na operaci.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments