Úterý, 18 června, 2024
NewsSpolečnost

Byla to jen legrace, řekl mladík, který v parkovacím domě stříkal z hasícího přístroje

Mladík, který stříkal z hasícího přístroje v parkovacím domě u nádraží v Brandýse, se sám přihlásil na policejní služebně. Byla to prý jen legrace a nic nechtěl poškodit.

Nové informace v případu zveřejnili strážníci v nejnovějších Městských listech s tím, že mladíkovi je 17 let. Policisté věděli, že strážníci po hochovi pátrájí, a tak přivolal hlídku strážníků.

„Mladík následně sdělil, že hasicí přístroj zprovoznil jen z legrace, aby si to vyzkoušel. Udělal to prý však tak, aby nepoškodil žádné vozidlo nebo nezpůsobil jinou škodu,“ napsali strážníci.

Uvedl také, že ho k činu nikdo nenavedl a nikdo u toho nebyl. Celý případ dostane na stůl správní orgán a mladíkovi hrozí pokuta. Mladík na policii přišel ještě ten samý den (27.4.), kdy server Aktuálně z Brandýska o události informoval.

Foto: Repro sociální sítě, čtenář Aktuálně z Brandýska

Přidat na Seznam.cz
2 5 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michal Kašpar
Michal Kašpar
11 měsíců před

Se asi hodně nudite co, že o tom vyšel už pomilionty článek 😀

Jana Kapřiková
Jana Kapřiková
11 měsíců před

Já jsem si už podle minulého článku myslela jak jste ho „dopadli“ a on se šel ještě ten den přiznat 😂

Jouda
Jouda
11 měsíců před

Děláte si prdel? Proč už o stejné věci píšete třeba potřetí? To si pořád musíte honit ego na tom, že se k vám přišel sám od sebe přiznat 17letý kluk, který dělal píčoviny v parkovacím domě? No tak, je vidět, že nemáte o čem psát, už toho nechte… ve městě se dějou podle mě o dost horší věci, o kterejch by stálo za to psát.

Redakce
Admin
11 měsíců před
Reply to  Jouda

Dobrý den, aktualizaci k případu zveřejnili strážníci.

Tonda Holý
Tonda Holý
11 měsíců před

ACB FOREVER! v Brandýse je taková nuda že řešíte jeden hasičák? Hahah běžte se večer podívat na ulici a pište o ozralejch Ukrajincích co tam dělaj bordel, hodí plechovku na zem a máte o 10 článků postaráno 🥳

Petr
Petr
11 měsíců před

Řešte radši prosím opravdové problémy co se u nás dějí.. tohle jsme taky dělávali, člověk má prostě nutkání to zkusit. Kdyby šlo o dospělého, ale sedmnáctiletý kluk..

Karel Mikulov
Karel Mikulov
11 měsíců před

Nemate nic jiného na práci…že až takhle hrotite týpka v pubertě? Kdyby jste řešili důležitější věci a ne takovou blbost…dementi