Pondělí, 27 května, 2024
Kultura

Brandýs hostil cestovatelský festival s Patem a Matem. Výtěžek jde na charitu

Brandýské kino bude v sobotu 28. října hostit druhý ročník cestovatelského festivalu. Zážitky zkušených cestovatelů doplní i dětské divadelní představení s cestovatelskou tématikou.

Festival zahájí od 10:30 dětské cestovatelské představení Pat a Mat jedou na dovolenou. Dva kutilové v podání herců z Divadla pohádek se vydají na cesty, aby projeli světa kraj, a nakonec beztak zjistili, že doma je to nejlepší.

Následovat bude festivalový blok s 5 inspirativními přednáškami od zkušených cestovatelů. Těšit se můžete například na Tadeáše Šímu, který se vydal na kole přes Afriku či Alču s Májou, které přešly pěsky Patagonií. Známý fotogram Pavel Svoboda vám ukáže objektivem svého fotografu krásy magického Peru. Jaké je to cestovat se psem nám sdělí Slávek Král a Bezděkovi nás seznámí s více než dvouletou cestou kolem světa v osobním automobilu.

Více informací a vstupenky na obě akce jsou již teď k dostání výhradně na portálu www.loopeny.cz či v den konání akce na pokladně kina. V rámci festivalu lze koupit na místě i vstupenku na jednotlivé přednášky.

Veškerý výtěžek z prodeje vstupenek pomůže místnímu HOSPICI TEMPUS, který poskytuje hospicové služby na území Brandýsa nad Labem.

Akci podporuje jako generální partner společnost Continental Automotive. Podpořena byla i kulturním grantem Středočeského kraj, firmou UNISTAV, která ve Staré Boleslavi buduje Bytové domy Mýtka či mediálním partnerství firmy Rengl.

Zdroj: Klub Srdcařů
Foto: Pavel Svoboda v Peru

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments