Pondělí, 15 července, 2024
KrimiNews

Zloděj vykradl restauraci v Nehvizdech. Pomůžete?

Policisté z Prahy venkov – VÝCHOD, konkrétně z Obvodního oddělení Čelákovice šetří případ vloupání do restauračního zařízení v Nehvizdech.

K tomu došlo již 12. ledna 2022 v brzkých ranních hodinách kolem 4. hodiny. Policisté prověřovali veškeré stopy a poznatky, ty je ale do současné doby nedovedly k pachateli. K dispozici mají i kamerové záznamy z restaurace, proto se nyní obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění muže.

Z restaurace zatím neznámý pachatel odcizil 2 televize, kávovar, služební mobilní telefon a tablet v celkové hodnotě necelých 40 tisíc korun. Podezřelý se pohyboval jak po prostorách zahrádky, tak ve vnitřních prostorách, kde věci odcizil.

Mladý muž řídil v Zápech opilý

Muž byl oblečen do šusťákové bundy a kalhot, sportovních tenisek značky Nike a na zádech měl batoh. Přes hlavu měl nataženou kuklu, nicméně asi netušil, že ve venkovních prostorách restaurace jsou také kamery nainstalovány a tam si kuklu na chvíli vytáhl.
Podle kamerových záznamů je vidět, že se muž do restaurace vrátil, nejprve si místo prohlédl, pak přišel se sportovní taškou, do které odcizené věci uložil a odnesl, poté přišel ještě s batohem.

Poznáváte muže na záznamu? Ozvěte se prosím policistům na linku 158 nebo přímo policistům OOP Čelákovice na te. číslo 974 881 720. Za pomoc děkujeme.

Zdroj: por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová, tisková mluvčí PČR

Přidat na Seznam.cz