Čtvrtek, 30 května, 2024
KrimiNews

Ze zahradního domku v Mratíně zmizely ženě golfové hole za 100 tisíc

O sbírku golfových holí připravil zatím neznámý pachatel 50letou ženu z Mratína. Když okradená žena zjistila, že jí golfové hole chybí, ihned krádež oznámila policistům.

Ke krádeži golfových holí, a to včetně 2 bagů, ve kterých byly hole uloženy, došlo v době od 16. do 17. dubna 2023. Okradená žena zjistila, že jí v zahradním domku chybí 2 bagy značky Big Max (růžovo-šedá barva) a zančky Ping (černá barva) s 20 holemi značek Honma, Cobra a Callavai v celkové hodnotě téměř 100 tisíc Kč.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Brandýští policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže a porušování domovní svobody proti zatím neznámému pachateli. V případě dopadení a odsouzenímu hrozí až 2letý trest odnětí svobody.

V případě, že máte jakékoliv informace o tom, kde by se odcizené věci mohly nacházet nebo jste zaznamenali například jejich prodej, ozvěte se prosím policistům OOP Brandýs nad Labem na telefonní číslo 974 861 600 nebo na mobil 602 305 597.

Zdroj: kpt. Mgr. Pavel Truxa, tiskový mluvčí PČR

Odcizené golfové hole
Odcizené golfové hole, foto PČR
Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments