Středa, 17 dubna, 2024
ČelákoviceNews

Volmanova vila obdržela Cenu města Čelákovice

Zastupitelstvo města udělilo Výroční cenu města Čelákovic 2023 spolku Volmanova vila, z. s., za zpřístupnění nákladně a citlivě zrekonstruované funkcionalistické Volmanovy vily v Čelákovicích široké veřejnosti a za výjimečnou prezentaci města Čelákovic v tuzemsku i v zahraničí podpořenou zápisem Volmanovy vily do prestižní světové sítě Iconic Houses obsahující architektonické skvosty 20. století.

Zastupitelé projednali a schválili šest žádostí o poskytnutí programové dotace na podporu poskytovatelům sociálních služeb. V rámci vyhlášeného programu bylo podáno celkem devět žádostí, přičemž o třech rozhodla Rada města na své schůzi konané dne 4. dubna.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Zastupitelé plně akceptovali doporučení komise pro bytové a sociální záležitosti a dvěma subjektům byla schválena nejvyšší možná dotace 150 000 Kč, a to Rodinnému centru Routa a Charitě Neratovice. Celkem byly poskytnuty programové dotace v roce 2023 ve výši 599 967 Kč.

Zdroj: Město Čelákovice

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments