Středa, 17 dubna, 2024
ČelákoviceNews

V Čelákovicích sníží zálohy na teplo a teplou vodu

Město Čelákovice, respektive městská společnosti Q-byt Čelákovice, sníží od poloviny roku zálohy na teplo a teplou vodu v průměru o 30 procent. Obyvatelé se také mohou těšit na přeplatky z loňského roku.

Podle vedení města se letos zatím dobře vyvíjí ceny plynu na trzích, proto sníží od 1. července odběratelům Q-byt Čelákovice zálohové platby o 30 % dle cenového pásma a nastavené výši záloh.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

„V roce 2022 klesla výroba tepla a teplé vody průměrně o 13 %, ve druhé polovině roku dokonce průměrně o 20 %,“ uvedlo město.

Také ve vyúčtování za rok 2022 bude díky úsporám a lepší efektivitě při výrobě tepla cena tepla a teplé vody za rok 2022 v průměru o cca 100 Kč na GJ levnější oproti předpokladu. Díky tomu lidé většinou na svých vyúčtováních najdou přeplatky.

V původní verzi článku bylo chybně uvedeno, že zlevní teplo a teplá voda. To však bude jasné až na začátku příštího roku.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments