Čtvrtek, 30 května, 2024
KrimiNews

Žena zraněná při nehodě s vlakem v Zápech zemřela

AKTUALIZUJEME: Osobní vlak se v pondělí před polednem srazil s vozidlem na přejezdu v Zápech. Zraněny byly celkem čtyři osoby. Žena, která byla do nemocnice transportována vrtulníkem, při převozu bohužel zemřela.

Podle informací redakce se nehoda stala krátce po poledni na přejezdu u ulice Kralovická na silnici 10160. U srážky zasahovali hasiči i záchranáři, kteří na místo poslali také vrtulník.

„Hasiči zasahují u dopravní nehody osobního automobilu a vlaku. Z vozidla vyprosili osobu a transportovali ji do sanity. Do péče ZZS byly předány i další 2 osoby,“ uvedli středočeští hasiči. Z vlaku bylo evakuováno 28 cestujících. Zraněn byl také jeden chlapec z vlaku.

Nejvážnější zranění utrpěla spolujezdkyně z osobního auta, kterou přepravoval vrtulník do nemocnice v Praze. Policie v úterý informovala, že žena při převozu zemřela.

Vlak číslo 19417 jel směrem do Čelákovic. Provoz na trati Brandýs nad Labem – Čelákovice je zastaven. České dráhy nasadily náhradní autobusy. Omezení trvalo asi do 16. hodiny.

U nehody zasahovali hasiči JSDH Brandýs nad Labem, HZS Stará Boleslav a hasiči Správy železnic.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments