Pátek, 1 března, 2024
NewsSpolečnost

Ve Staré Boleslavi otevřel JYSK. Chceme být dobrým sousedem, říká ředitel

Ve středu 23. 8. 2023 se uskutečnilo slavnostní otevření prodejny JYSK ve Staré Boleslavi. Nově otevřená prodejna je součástí Retail parku Stará Boleslav a je v pořadí 103. pobočkou JYSK v České republice. Slavnostní otevření bylo z administrativně-organizačních důvodů několikrát odloženo, ale závěr léta mohli zaměstnanci oslavit oficiálním otevřením. Speciální nabídka slavnostní kampaně přilákala ve středu téměř 500 zákazníků.

„Podobně jako my, i zákazníci už se těšili na slavnostní otevření. Přivítali jsme je v nové moderní prodejně a připravili pro ně opravdu skvělé nabídky. Zákaznickými favority byly zejména polštáře, přikrývky, povlečení, ručníky a dekorace,“ říká o prvním dni speciální kampaně Jaromír Špinka, manažer nejnovější prodejny JYSK.

Začátkem roku odstartovala společnost JYSK projekt podpory lokální komunity. „Rozširovanie siete kamenných predajní je základnou súčasťou našej kultúry. V mieste, kde pôsobíme, chceme poznať našich zákazníkov a byť dobrým susedom,“ říká Peter Brányik, generální ředitel pro JYSK Česká republika a Slovensko.

V nové lokalitě pomáhal s výběrem nadace a s realizací projektu vedoucí prodejny. „Chtěl jsem vybrat něco, kde se pomáhá potřebným. Azylový dům, který poskytuje útočiště pro matky s dětmi, je přesně takovým místem. Nemají to v dnešní době lehké a jsem rád, že jsme jim mohli pomoct,“ říká Jaromír Špinka.

Azylový dům svatého Gerarda poskytuje bezpečné prostředí a navazující pomoc pro matky, respektive rodiny, s dětmi v nouzi. Tato služba pod záštitou Arcidiecézní charity Praha funguje už dvacet let a jejím cílem je pomoci klientům s návratem do běžného života.

„V prosinci to bude dvacet let od otevření našeho azylového domu. S malou přestávkou jsem v této organizaci už od začátku a zajištění fungování tak komplexní sociální služby je často náročné. Proto jsme vděční za každou podporu. Naše zařízení je důležitou součástí jak města, tak širšího okolí a my děláme všechno proto, abychom zajistili spokojenost našich klientů i zaměstnanců,“ říká Petr Krejcárek, ředitel Azylového domu sv. Gerarda.

Společnost JYSK poskytla azylovému domu výrobky potřebné na zařízení domácnosti – šatní skříň, židle, ručníky, povlečení a další textilní výrobky.

Zdroj: tisková zpráva společnosti JYSK
Foto: Zleva: Peter Brányik, JYSK, Milan Větrovec a Petr Krejcárek z Arcidiecézní charity Praha a Jaromír Špinka, JYSK

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments